nasz zespół

Trener

karolina
koszela

15-KROTNA MISTRZYNI ORAZ V-CE MISTRZYNI POLSKI W BOKSIE, NAJSILNIEJSZA KOBIETA W POLSCE,
lI NAJSILNIEJSZA W EUROPIE

Karolina Koszela – sportowiec i trener personalny. Mistrzyni Świata WPA w
Trójboju (2017), Wielokrotna Mistrzyni Polski i Europy w boksie (2001-2015),
Mistrzyni Polski STRONG Woman (2015-2017).

Karol ina Koszela zaczęła swoją karierę sportową w wieku 19 lat, zapisując się
do Klubu Sportowego „Stella” Gniezno, gdzie trenowała boks. Pod dwóch
latach, w 2001 roku, zdobyła swój pierwszy tytuł mistrzowski, który był
przepustką do dalszej kariery sportowej. W tej dyscyplinie zdobyła wiele
cennych tytułów, zarówno w Polsce jak i Europie. Od 2015 roku bierze udział w zwodach Strong Wo man, w których nieprzerwanie osiąga Mistrzostwo Polski. W chwili obecnej jest X najsilniejszą kobietą na świecie – Mistrzostwa Świata STRONG Woman ARNOLD CLASSIC w USA. W 2017 roku, po raz pierwszy, wzięła udział w zawodach trójboju siłowego, który ostatecznie wygrała, zdobywając tytuł Mistrzyni Świata WPA.

dietetyk

MAGDALENA TYMCZEWSKA-ENGLER

W 2009 roku, po zakończeniu studiów, otworzyłam gabinet dietetyczny, który z powodzeniem prowadzę po dzień dzisiejszy.

Już w szkole podstawowej wiedziałam, że swoje życie zawodowe zwiążę w jakiś sposób z medycyną. Miałam to szczęście, że na swojej drodze szkolnej i uczelnianej spotykałam ludzi kompetentnych i życzliwych. Kurs przygotowawczy na wyższą uczelnię, w zakresie medycznym, prowadzony przez świetnego człowieka, lekarza i najlepszego pedagoga Pana Mikołaja Kobelskiego pozwolił zdać mi z wyróżnieniem egzamin wstępny na Akademię Rolniczą. Po 3,5 roku zostałam absolwentką Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu o specjalizacji dietetyka przy Akademii Rolniczej gdzie uzyskałam tytuł inżyniera. Studia magisterskie kontynuowałam na tej samej uczelni jednak ze względu na zmiany nazw uczelni w Polsce tytuł magistra uzyskałam już na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Zarówno pracę inżynierską „Żywienie w zaparciach” oraz magisterską „Ocena stanu odżywienia osób chorych na mukowiscydozę za pomocą wskaźników laboratoryjnych” napisałam pod kierunkiem prof. dr hab. n. med. Jarosława Walkowiaka. 
Cały czas się doszkalam, uczestniczę w wykładach i konferencjach. Często jestem zapraszana do prowadzenia szkoleń i wykładów dla pracowników różnych firm.

E-mail

Wyślij wiadomość